KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024499
nr 1402 4499
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 19x28, yttermått inklusive ram: 21x30 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:58:02
7/6 18:59:00
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel